BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11107035
*
nr 1110 7035
Golvlampa
teak / mässing, 1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:11:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 18:13:16
1
100 kr
17/5 15:55:28
2
200 kr
19/5 19:37:46
3
350 kr
21/5 22:14:40
4
350 kr
21/5 22:14:40
3
350 kr (Budbetjänt)
21/5 22:14:56
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Mässing
Legering av koppar och zink, vanligtvis 67% koppar och 33% zink, vilket ger en gul färgton/metall.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor gyllene, guldfärgad metall mässing teak teakmöbler trä
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 7035
Golvlampa
teak / mässing, 1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 18:13:16 | 1 | 100 kr |
17/5 15:55:28 | 2 | 200 kr |
19/5 19:37:46 | 3 | 350 kr |
21/5 22:14:40 | 4 | 350 kr |
21/5 22:14:40 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
21/5 22:14:56 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Mässing
Legering av koppar och zink, vanligtvis 67% koppar och 33% zink, vilket ger en gul färgton/metall.
Legering av koppar och zink, vanligtvis 67% koppar och 33% zink, vilket ger en gul färgton/metall.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor gyllene, guldfärgad metall mässing teak teakmöbler trä
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18